Hakkımızda

Köseoğlu Mobilya LTD. ŞTİ.

İDEALTEPE'de 1985 yılında mobilya sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamız, o tarihten bugüne kadar kendisini sürekli geliştirerek, hizmetlerine devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün ilkelerini benimseyerek, sizler için en iyi, en konforlu mobilya çözümlerini sunmayı amaçlayan firmamız, sizleri KÖSEOĞLU konfor ve rahatlığına davet ediyor.

Kalite Güvencesi

1985'ten beri sektörde bulunan firmamızın, bu günlere gelmesindeki en önemli etkenlerden birisi, kaliteli ürün güvencesidir. Firmamız bir malın fiyatından önce kalitesini inceler. Kalitesine güvenmediği ürünü sergilemez.

Neden Köseoğlu?

Çünkü size olan destek hizmetimiz, mağazamıza adım attığınızda başlıyor. Ürün danışmanlığıyla başlayan müşteri ilişkimiz, kurulumla son bulmuyor. İleride yaşayacağınız mobilya problemlerinde de sizlerin yanında oluyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Önem verdiğimiz değerler listemizin en tepesinde müşteri memnuniyeti yer alır. Çünkü biz biliriz ki, müşterimizi ne kadar mutlu edersek, o kadar fazla insana ulaşırız. Müşterimiz mutlu oldukça, biz de mutlu oluruz.